Mersev Online Mağazacılık Hizmetleri

Fatih Cd. Yıldırım Beyazıt Mh. 38140 Melikgazi/KAYSERİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yardım talep etmeden önce merak edebileceğiniz bir kaç şey…

Bu web sitesi ne kadar güvenli ?

Mersev Güvenli Alışveriş SSL Sertifika

Mersev Online Mağazacılık websitesi 256 Bit SSL güvenlik sertifikasına sahiptir ve websitesini ziyaret ettiğinizde tarayıcınızdaki adres çubuğunda bulunan kilit simgesi bu websitesinde şifreleriniz, kredi kartı bilgileriniz vb… daima güvende olur.

Kapıda ödemeyle ürün gönderiyor musunuz ?

Mersev Online Mağazacılık firması olarak malesef kapıda ödeme hizmeti sunmuyoruz. Siparişlerinize ait ödemelerinizi Havale/EFT yoluyla veya BBDK lisanslı Ödeme altyapısında Kredi/Banka Kartıyla yapabilirsiniz.

Sipariş verdiğimde kargo ne zaman gönderilir ?

Hemen! Biliyoruz, e-ticaret sitelerinde verilen siparişlerden sonra kargoya verildi mesajı beklemek gerçekten çok sıkıcı. Mersev, siparişinizi aynı iş günü sonunda kargo firmasına teslim eder. Kargo takip numaranızı anında SMS olarak alırsınız.

Ürünümü iade etmek istiyorum, nasıl yapacağım ?

Öncelikle ürün faturanızı saklamanızı rica ediyoruz. Teslim aldığınız ürün, hiçbir şekilde kir, leke, yırtılma, kesilme, delinme vb… olumsuz durumlarına maruz kalmadıysa yandaki iletişim formundan İade’yi seçerek iade talebi oluşturun. Ardından firma adresimize gönderici olarak kargolayın. Paranız, Kredi/Banka Kartıyla ödeme yaptıysanız bankanıza bağlı olarak 1 ila 5 gün içinde hesabınıza geri yatırılır. Havale/EFT olarak yaptıysanız aynı gün içinde iade edilir.

KISA SÜREDE DÖNÜŞ SAĞLIYORUZ