Mersev Hakkında

MERSEV ONLİNE MAĞAZACILIK HİZMETLERİ

MERSEV, Türkiye’nin en yenilikçi ve en rekabetçi elektronik ticaret alışveriş platformu ve tümüyle kazan – kazan mantığıyla çalışıyor. Farklı gruplar içindeki hem alıcılar, hem de satıcılar bu güvenli ticaret platformunda verimli bir gelir elde edebiliyor. Nasıl mı? Şöyle izah edelim:

Profesyonel Ticaretteki Satıcılar için MERSEV

MERSEV üstünde ürettiğiniz ya da tedarik ettiğiniz ürünleri binlerce kişiye tümüyle ücretsiz bir şekilde tanıtabilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin her noktasındaki kullanıcılar, yani potansiyel müşterileriniz giyim, takı, çanta ve benzer aksesuarları, ev dekorasyon ürünlerini, telefonlardan bilgisayarlara elektronik ürünleri, kitapları, oyuncakları, deniz ve kamp malzemelerini ve hatta yöresel ürünleri MERSEV ilanınız üstünden kolayca bulur. Siparişlerini verip ödemelerini gerçekleştiren müşterileriniz, ürünlerini aldıktan sonra ödemeniz size aktarılır. Kısacası, ürün bilgisini ve görselini MERSEV’e yükleyip gelen siparişi kargolamaktan başka hiçbir zahmetiniz ve maliyetiniz bulunmamaktadır.

Ev Hanımları için MERSEV

Ev hanımları da MERSEV ile gelir sağlayabilir. Ev hanımları, kendilerinin veya yakınlarıyla birlikte hazırladıkları el işlerinin satışıyla gelir elde edebilir. Patikler, yelekler, masa örtüleri ve aklınıza ne geliyorsa el emeğinizi özelliklerini, görselini ve fiyatını paylaşıp MERSEV kullanıcılarının beğenisine sunmanız yeterli olacaktır. Siz de tıpkı profesyonel ticaretle uğraşan üyelerimiz gibi, ürünü kargoya vermekten başka bir şey yapmayacak ve evinizde kendi el işinizle kazanç sağlayacaksınız.

Herkes için MERSEV

Evinizde ya da ofisinizde kullanmadığınız ürünleri MERSEV’den satışa sunabilir ve kolayca satabilirsiniz. Çöpe atmak veya evde stoklamak yerine, kullanmadığınız kitap, telefon, mutfak malzemesi ve diğer her ürünü kolayca MERSEV üstünden satabilirsiniz.

Hesaplıya Güvenle Ulaşmak için MERSEV

MERSEV, hem satıcıları, hem de alıcıları mağdur etmeme üstüne kurulmuştur. Kısaca bahsetmek gerekirse Alıcı istediği ürünü seçip ödemesini yapar. Bu işlem hemen Satıcı’ya aktarılır ve Satıcı söz konusu ürünü ilgili adrese teslim edilmek üzere kargoya teslim eder. Alıcı, kargoyu sorunsuz bir şekilde teslim aldıktan sonra sisteme ürünü aldığı bilgisini düşer ve ödemiş olduğu tutar Satıcı’nın hesabına aktarılır. Alıcı, herhangi bir sebepten ötürü ürünü aldığı bilgisini paylaşmazsa, 5 işgünü içerisinde otomatik olarak ürünün teslim edilmiş olduğu yansıtılarak Satıcı güvence altına alınmış olur. Alıcı, ürünü iade etme ve değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca kuşku duyduğu ürünü kargo görevlisinin yanında açarak iadesini talep edebilir ve en geç 3 işgünü içerisinde ödemesi ödediği kanala iade edilir.